Všeobecné obchodní podmínky
stavebních spořitelen

Smlouvy o stavebním spořeni a jejich znění se řídí zákonem o stavebním spoření spoření a podléhají zákonu v tom znění, které bylo v době uzavření smlouvy platné. Dalším faktorem, kterým se smlouvy o stavebním spoření musí řídit jsou Všeobecné obchodní podmínky stavebního spoření, (dále jen VOP) které jsou vydávány jednotlivými stavebními spořitelnami a jejichž znění, které musí být v souladu se Zákonem č. 96/1993 Sb., o stavebním spoření a státní podpoře stavebního spoření. VOP schvaluje Ministerstvo financí svým rozhodnutím poté, co je stavební spořitelna předloží ke schválení.

Na našich stránkách máte k dispozici VOP stavebních spořitelen jak v posledním schváleném znění, tak, umožňují-li to možnosti i ve znění předcházejícím. Pokud se některé VOP na našich stránkách nenachází, budou (pokud to bude možné) doplněny v nejbližší době. Nejnovější znění VOP si můžete také přečíst na stránkách jednotlivých stavebních spořitelen. Odkazy na stránky stavebních spořitelen naleznete na stránce s odkazy.

Českomoravská stavební spořitelna, a.s.

Nové VOP (1. 11. 2002)
Staré VOP (30. 11. 1995)
Staré VOP (1. 9. 2001)

Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.

Nové VOP
Staré VOP (1. 9. 2002)

Všeobecná stavební spořitelna Komerční banky, a.s.

Nové VOP
Staré VOP (1.4.2003)

Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

Nové VOP
Staré VOP

Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.

Nové VOP
Staré VOP

HYPO stavební spořitelna a.s.

Nové VOP
Staré VOP
 


Náhodný citát:

Morálka národa i charakter lidí se podobají zubům. Čím jsou zkaženější, tím víc bolí, když se jich někdo dotkne.George Bernard Shaw

zdravi-hubnuti.gif, 35 kB

Revize: 20. 2. 2007

Tyto stránky si právě teď čtou 3 čtenáři.

Dnes je středa, 4. října 2023