Jak uzavřít smlouvu na stavební spoření?

Na našich stránkách máte možnost uzavřít smlouvu na stavební spoření online. Celá procedura je maximálně zjednodušená tak, abyste smlouvu mohl(a) uzavřít bez zbytečných průtahů a bez zbytečné byrokracie.

Postup uzavření smlouvy na stavební spoření je nanejvýš jednoduchý a vyžaduje velmi malé úsilí. Pokud již víte na jak vysokou cílovou částku chcete smlouvu uzavřít, stačí, když přejdete na seznam stavebních spořitelen, s kterými spolupracujeme a kde si vyberete stavební spořitelnu s kterou chcete smlouvu o stavebním spoření uzavřít. Na následující stránce pak vyplníte požadované položky do formuláře a potvrdíte tlačítkem odeslat formulář.

Pokud si nejste jist(a), jakou cílovou částku pro uzavření smlouvy o stavebním spoření máte zvolit, můžete si provést jednoduchý výpočet na stránce výpočty úložek, kde doplníte částku kterou chcete spořit, dále pak počet roků po které chcete asi spořit. Výsledná suma výpočtu je nejnižší možná cílová částka, ale důrazně Vám doporučujeme cílovou částku alespoň trochu zvýšit a to i v případě, že chcete pouze spořit, bez toho, abyste požádali o úvěr. Pokud plánujete požádat o úvěr, je vhodné uzavřít smlouvu o stavebním spoření s cílovou částkou, která se rovná celkové sumě z naspořené částky a výše úvěru plus něco málo navíc. Minimální částka je ovšem naspořená částka plus výše úvěru, kde výše úvěru je max.60% z cílové částky, ale záleží také na zvoleném tarifu spoření.

Po upřesnění, na jak vysokou cílovou částku chcete smlouvu o stavebním spoření uzavřít, přejděte na stránku s výběrem stavebních spořitelen, odkud se dostanete na jednotlivé formuláře konkrétní stavební spořitelny, kde vyplníte požadované položky do formuláře a potvrdíte tlačítkem odeslat formulář.

Tím je vlastně vše připraveno k uzavření smlouvy a pokud nedojde k nečekaným problémům, dojde Vám během třech pracovních dnů poštou návrh na uzavření smlouvy. Pokud by došlo ke špatnému vyhodnocení zadaných údajů, budete upozorněn(a) kde se chyba nachází a bude Vám nabídnuta volba opravy zadaných údajů. V tom případě překontrolujte, prosíme, zadané údaje, případné nedostatky opravte a pokračujte opětovným odesláním formuláře.

Pokud Vámi zadané údaje souhlasí a přesto jsou formulářem vyhodnoceny jako chybné, informujte nás prosím, v jakém případě se takto stalo. Především k tomuto účelu slouží kolonka poznámka pro obchodního zástupce, kam zapíšete případné problémy a naši administrátoři se pokusí chybu odstranit v co nejkratší době. Pokud si jste jisti, že Vámi zadané údaje jsou bezchybné, máte zde také možnost odeslat data bez kontroly. Tuto volbu ale používejte pouze tehdy, pokud jste si jisti, že Vámi zadané údaje jsou sice správné, ale formulář je přesto odmítá zpracovat. Vždy je ovšem nutné vyplnit kontaktní e-mail. Na tento e-mail Vám bude zaslaná kopie údajů, které budou vyplněny v návrhu smlouvy a vy máte tak ještě jednu šanci zkontrolovat správnost zadaných údajů a v případě nepřesnosti informovat naše obchodní zástupce o této skutečnosti.

Poté, co Vám přijde poštou návrh na uzavření smlovy, zkontrolujte ještě jednou údaje, návrh na uzavření smlouvy podepište a odešlete na adresu:

Pavel Kodýtek - PAY & SOFT
Herčíkova 2
Brno 612 00

Tím je první krok k uzavření Vaší smlouvy o stavebním spoření dokončen. Váš návrh smlouvy o stavebním spoření bude podepsán zástupcem stavební spořitelny a bude zaslán zpět na Vaši adresu. Vám zbývá pak již jen uhradit vstupní poplatek a případně i první vklad na účet Vašeho stavebního spoření. Číslo účtu Vašeho stavebního spoření bude uvedeno na smlouvě o stavebním spoření. V případě jakýchkoliv nejasností nás kdykoliv kontaktujte e-mailem, telefonem nebo přes ICQ uvedenými na stránce s kontakty, případně prostřednictvím stránky s formulářem k tomu určenému. Nezapomeňte vždy uvést Váš kontakt, abychom věděli, kam máme směřovat naši odpověď.

 


Náhodný citát:

Sláva je jed, který člověk snáší pouze v malých dávkách.Honoré de Balzac

zdravi-hubnuti.gif, 35 kB

Revize: 20. 2. 2007

Tyto stránky si právě teď čtou 3 čtenáři.

Dnes je středa, 4. října 2023